OŚRODEK WCZASOWY BELONA
+48 607 566 635
 
pl gb de
 
 
 

Piękny słoneczny świt, rozkołysane morze, silny wiatr. To wszystko jest potrzebne do doskonałego życia. ( L. Teliga)

 

    Zapraszamy na wakacje do nowo powstałego  ośrodka wczasowego „Belona” w Niechorzu w województwie zachodniopomorskim, który został postawiony w systemie szkieletowym z  całkowicie  ekologicznych materiałów. Nasz obiekt położony jest w odległości 350 m  od linii brzegowej, nad którą góruje wysoki klif z lasem sosnowym. Z niego można podziwiać romantyczne wschody i zachody słońca przy wtórze rzadko spotykanych ptaków i szumu morskich fal.

    Korzystne usytuowanie w nowo powstającej części  Niechorza w pobliżu Rewala, z dala od centrum, gwarantuje ciszę i spokój, natomiast morski aerozol bogaty w cząsteczki jodu, chloru, soli i bromu tworzy specyficzny mikroklimat, który hartuje organizm każdego człowieka. Globalne ocieplenie przyczyniło się do wzrostu przeciętnych temperatur nad Bałtykiem, a wiejące czasami wiatry sprawiają, że chmury deszczowe w Niechorzu szybko znikają, by ustąpić miejsca słońcu.

 

     Ośrodek Wczasowy "Belona" został ukończony w grudniu 2011 r. Oferuje 80 miejsc noclegowych w apartamentach 4-osobowych o powierzchni 24 m kw. Do każdego mieszkania taras o powierzchni 10 m kw. na wyłączność.


 
 
 
 
 
 
OŚRODEK WCZASOWY BELONA
ul. Ziołowa 7, 72-350 Niechorze
tel: +48 607 566 635
mail: biuro@plukomski.pl
Najlepszy ośrodek wypoczynkowy
copyright 2011 plukomski.pl